KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13384386

nr 1338 4386

Pietro Dalla Santa

(1931-2002), Sverige

Oljemålning, Man i båt, Signerad. Olja på duk, 64x53 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:30:15

Pietro Dalla Santa

Läs mer om Pietro Dalla Santa